Regulamin Bloga ''Uzależnieni od Stardoll.''
1.. MUSISZ O TYM WIEDZIEĆ :
1. Załozycielka bloga jest Mikaa008
2. Właścicielem tego bloga jest Mikaa008
3. Redaktorzy bloga:
-Kate33Shell
-Evermoredark
5. Blog ten został założony 10.07.2012r..
2.. OBSERWATOROM ZABRANIA SIĘ:
1. Przeklinania lub pisania innych obraźliwych treści na temat innych
2.Reklamowania się ( np. swojej lalki , apartamentu itp. ) chyba , że otrzymasz zgodę PATRZ ZAKŁADKA DARMOWE REKLAMY.
3. Spamowania..
4. Proszenia o głosy ( bez zgody administratora)
5.Przesyłania skopiowanych prac na konkursy.
W przypadku NIE
przestrzegania tych zasad osoba która nagminnie będzie łamać powyższe
zasady będzie miała dożywotni zakaz brania udziału w konkursach i będzie
wpisana na czarną listę.
Z poważaniem.
Załoga bloga.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz