piątek, 13 lipca 2012

Nowa laka - dla ss

Na stardoll możemy ubierać nową lalkę dla ss
.

 
Caity Marie Lotz urodzona1986-12-30- amerykańska aktorka.

Ubierzecie?

Najnowsze konkursy

Zadaj pytanie Gosi.Stardoll

Zadaj pytanie Gosi.Stardoll
Tego jeszcze nie było! Gosia.Stardoll- oficjalna polska dollka- po raz pierwszy w historii Stardoll odpowiada na Wasze pytania! Jak to działa?

Zgłoś w konkursie swoje pytanie. Gosia wybierze 10 najciekawszych i nagrodzi 20 Stardolarami. Oczywiście, nie zapomnijmy o odpowiedziach...ukażą się one w specjalnym Artykule, który zostanie przez nią opublikowany w StarBlogu

Oby najlepsze pytania wygrały!
Konkurs trwa do 22.07
 
Moim zdaniem fajny pomysł , już wzięłam udział , ale niestety za wzięcie udziału niczego nie dostajemy ;( więc trzeba się bardziej postarać o nagrodę główną ! ;D

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść w ten link :
http://www.stardoll.com/pl/contest/view.php?id=3029
 

Wszyscy jeździmy na rowerze

Wszyscy jeździmy na rowerze
Viva Tour de Pologne!
Zainspirowani wyścigiem kolarskim Tour de Pologne, chcemy promować rower jako środek transportu na Stardoll!

Jazda na rowerze jest zdrowa, fajna i niezwykle trendy, więc drogie Laleczki przesiadamy się na dwa kółka i jedziemy przez lato!
Konkurs trwa do 19 lipca 2012
 Aby wziąć udział w tym konkursie wystraczy wejść w ten link :
http://www.stardoll.com/pl/contest/view.php?id=3028

Zasady

Zrób scenerię promującą rower jako zdrowy środek transportu i wygraj Stardolary i Starmonety!

Bierzecie udział w konkursach ?
Skomentujcie. 


czwartek, 12 lipca 2012

Konkurs z okazji piątku 13-tego


Admini przygotowali dla nas konkurs z okazji... piątku 13 :) Co należy zrobić w konkursie? Wystarczy opisać swoje wrażenia po usłyszeniu najbardziej przesądnych historii związanych z tym dniem. Do wygrania są stardollary. Według informacji zamieszczonej powyżej każdy biorący udział powinien też dostać T-shirt, jednak ja nic nie dostałam.
Podoba Wam się konkurs? Weźmiecie udział?

Za wzięcie udziału w tym konkursie dostajemy bluzeczkę z Bonjour Bizou , której już nie ma w tym sklepie , była dostępna za 8 sd. Ja już dostałam , a wy ?





Starbazaar

W Starbaazarze można już sprzedawać projekty z kolekcji Anna Sui Tribute . Sprzedacie coś ?

Nowy Sklep : Milionare Monsion

Na Stardoll pojawił sie nowy sklep w Suite Shopie , jest to Milionare Monsion oraz apartament który możemy kupić jeśli będziemy ss , będziemy mieli chociaż 14 poziom i oczywiście trzeba mieć 249 sd . Jak dla mnie drogo , ale apartament jest piękny. Kupicie ?