czwartek, 12 lipca 2012
Konkurs z okazji piątku 13-tego
Admini przygotowali dla nas konkurs z okazji... piątku 13 :) Co należy zrobić w konkursie? Wystarczy opisać swoje wrażenia po usłyszeniu najbardziej przesądnych historii związanych z tym dniem. Do wygrania są stardollary. Według informacji zamieszczonej powyżej każdy biorący udział powinien też dostać T-shirt, jednak ja nic nie dostałam.
Podoba Wam się konkurs? Weźmiecie udział?
Za wzięcie udziału w tym konkursie dostajemy bluzeczkę z Bonjour Bizou , której już nie ma w tym sklepie , była dostępna za 8 sd. Ja już dostałam , a wy ?
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz